Aroma lampy Stylka.cz
novinka

IM Ateliér Andělská keramická aromalampa

Barva: bílá (IM-aroma-andelska)

Nádherná andělská keramická aromalampa je ruční práce z dílny IM Ateliéru. Provoní Váš domov a zároveň je krásnou dekorací. Stačí vložit vonný vosk, zapálit pod ním čajovou svíčku a máte krásnou dekoraci.

Skladem — zítra u Vás
Zásilkovna, Balíkovna
zdarma
Doprava zdarma při použití vybraných přepravců.

Vaše cena 649 Kč

Popis

Krásná ručně vyrobená aroma lampa je vyrobena z keramické hlíny a potažena bílou lesklou glazurou.

Ze spodní části aromky stoupají andělská křídla, která jsou zakončena kalíškem na vonný vosk.  Z každé strany jsou vyobrazeny jedny křídla, která se na bocích spojují  a vytvářejí při zapálení krásné obrazce.

Aromalampa je jeden celistvý kus, tak se nemusíte bát, že Vás kalíšek nedopatřením spadne.

Tato dekorace s motivem andělských křídel zkrášlí Váš domov.

Každý výrobek je originál.

Aromka má dostatečně širokou vrchní část, do které vosk krásně zapadne, takže se snadno rozpustí. Do otevřené spodní části se vloží čajová svíčka, která vrhá krásné stíny.

Vytvořte si doma útulnou a klidnou atmosféru pomocí aroma lampy, která je nejen krásnou dekorací do Vašeho interiéru, ale také nepostradatelným pomocníkem při rozpouštění vonného vosku pomocí obyčejné čajové svíčky.

Aromalampu je také možné použít k uvolňování esenciálních olejů. Do vrchní části nalijete trochu vody a nakapete do ní pár kapek esenciálního nebo aromatického oleje. Za pomoci čajové svíčky ve spodní části se pomalu a intenzivně uvolňuje příjemná vůně.

Kromě uvolňování Vaší oblíbené vůně přináší také velmi příjemné pocity z pohledu na hořící svíčku, která umocňuje pohodu a hřejivou atmosféru domova.

Jak správně používat aromalampu

Aromalampu postavíme na bezpečné místo od hořlavých materiálů a mimo dosah dětí. Zapálíme čajovou svíčku a vložíme ji do spodní části. Pokud použijeme vonný vosk stačí do horní části nalámat požadovaný vosk a nebo ho vložit celý, záleží na intenzitě vůně.

Pokud používáte esenciální oleje je třeba do horní části aromalampy nalít trochu vody. Proto je vhodné si pořídit kvalitní aroma lampu s dostatečně velkou nádržkou, aby se voda rychle neodpařila a oleje či vosky se nezačaly přepalovat. Velmi důležité je správné dávkování olejů Jako i v mnoha jiných případech zde platí, že méně bývá více. Většinou stačí 1–2 kapky na 5 m2 prostoru. Míváme tendence k předávkování. Tato chyba vzniká i díky faktu, že člověk asi po 15 minutách přestává vůni vnímat.

Po každém použití doporučujeme aromalampu umýt mýdlem a teplou vodou a nakonec opláchnout octem s ředěným vodou v poměru 1:4, zabráníte tak usazování vodního kamene.

Vlastnosti IM Ateliér IM-aroma-andelska

  • Typ: keramická
  • Průměr: 9 cm
  • Design: andělská křídla
  • Výroba: ruční
  • Průměr kalíšku: 7,5
  • Použití: vonné vosky, oleje
  • Výška: 13,5 cm
  • Výrobce: IM Ateliér
  • Barva: bílá

Záruka

24 měsíců

Mohlo by se vám líbit

Aroma lampy