Vonné vosky do aromalampy Stylka.cz
novinka

Village Candle Vonný vosk Sea Salt Surf 62g - Mořský příboj

Barva: modrá (106101660)

Úžasný luxusní vonný vosk do aromalampy s nádhernou etiketou rozbouřeného moře Vám přináší příjemnou svěží vůni. Provoní Váš domov a zároveň může být i milým dárkem pro každého.

Skladem — zítra u Vás

Vaše cena 149 Kč

Popis

Vonný vosk Sea Salt Surf vás ponoří do vzduchu protkaného mořskou solí a nechte se chladit přímořským vánkem. Vosk s vůní moře, cedrového dřeva, mechu a květin Vás zanese na písčitou pláž.

Vonné látky Village Candle obsahují čisté esenciální oleje a rostlinné výtažky z celého světa, které poskytují ty nejkvalitnější vůně. Je používán pouze potravinářský parafinový vosk a voskové směsi.

Všechny výrobky Village Candle jsou vyrobeny v USA ve státě Maine. Každý vyprodukovaný výrobek prochází přísnou kontrolou kvality a jakosti.

Vonný vosk přemění domov v příjemnější místo a je zároveň ideálním dárkem pro každou příležitost.

Tyto vosky jsou ideální na vyzkoušení různých vůní, než si zakoupíte velkou svíci.

Vosky jsou rozdělené na 6 částí, a proto je můžete snadno vyjmout. Jsou uložené v praktické plastovém blistru, který je možno opakovaně uzavřít.

Jak správně pálit vonné vosky

Vonný vosk vložte do mističky aromalampy a zapalte pod ní čajovou svíčku. Do několika minut se vosk rozpustí a sytě provoní interiér až na 20h, záleží také na intenzitě zvolené vůně. Lze si také vytvořit různé kombinace vůní. Můžete si nalámat několik vosků do jedné aromalampy.

Pokud chcete vosk z aromalampy odstranit, nechte jej vychladnout a pak vložte aromalampu do mrazničky. Po pár minutách je možné vosk snadno vyloupnout. Můžete také po ztuhnutí na pár vteřin zapálit znovu čajovou svíčku a vosk lze také zatlačením vyloupnout.

Aromalampu umístěte na nehořlavou podložku v bezpečné vzdálenosti od hořlavých věcí.

Vlastnosti Village Candle 106101660

  • Hmotnost: 62 g
  • Typ vůně: svěží
  • Složení: květiny, cedrové dřevo, mech, mořská sůl
  • Vyrobeno v: USA
  • Počet částí: 6
  • Provoní interiér až na: 20 hod
  • Výrobce: Village Candle
  • Barva: modrá

Záruka

24 měsíců

Mohlo by se vám líbit

Vonné vosky do aromalampy