Kringle Candle 3 produkty

Kringle Candle 3 produkty

O společnosti Kringle Candle

Více...

Všechno začalo tím, že Mike Kittredge vyrobil k Vánocům své matce svíčku ze starých dětských pastelek. Tak vznikla malá, ale rychle rostoucí společnost Yankee Candle. Díky tomu, že se Mike Kittredge nechával vést inspirací a vždy kladl důraz na kvalitu, Yankee Candle se staly standardem mezi svíčkami a daly modernímu obchodu s dárkovým zbožím nový ráz. V roce 1998 byla Yankee Candle prodána společnosti Forstmann Little & Co. a tím to vypadalo, že se Mike Kittredge stáhle ze světa svíček.

Vše opět začalo tím, že Mick Kittredge III v roce 2008 vyrobil na starých kamnech svíčku pro radost. Uvědomili jsme si, že na trhu s jádrem svíček existuje prázdnota a to nás přinutilo, abychom znovu začali vyrábět vonné svíčky. Od roku 2009 jsme vedoucím výrobcem naší všestranné, nádherně vonné značky Kringle Candle.

Výroba

Kringle Candle v sobě spojuje to nejlepší z novinek i tradic, její čistě bílé svíčky ladí prakticky s každou výzdobou. Jsou 100% bez barviv a vyrobené pouze z nejčistších vonných olejů, svíčky Kringle trvale poskytují nejjasnější bílé světlo. Design se dvěma knoty zajišťuje rovnoměrné a stálé hoření po celou dobu užívání svíčky a poskytuje rychleji větší množství vůně, aniž by zkracoval celkový počet hodin, po které může svíčka hořet. Se dvěma knoty uvidíte navíc jasnější záři a získáte dvojnásobek běžného světla.

Dno z tlustého skla zajišťuje bezpečí během pálení svíčky a nevyžaduje žádnou podložku.

Stylka.cz